Kontakt

Spørsmål eller tanker? Lurer dere på priser, transporter, konstruksjon eller vil be om et tilbud? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi som jobber her er svensker, men kommunikasjon går vanligvis bra likevel!

Selger

Victoria Danstål

Salg garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

+46 911 480 809
+46 73 849 23 85
victoria@lundqvisttravaru.se

SELGER

Denise Lundholm

Salg garasje, carport
stall, maskinhall, fritidshus

+46 911 480 807
+46 73 052 97 42
denise@lundqvisttravaru.se

Selger

Anton Dahlbäck

Salg garasje, carport
stall, maskinhall, fritidshus

+46 911 480 806
+46 70 604 76 83
anton@lundqvisttravaru.se

Salgsansvarlig

Fredrik Berggren

Salgsansvarlig

+46 911 480 803
+46 70 685 01 26
fredrik@lundqvisttravaru.se

Fabrikkansvarlig

Johan Aldrin

Produksjonssamordner
Markedsansvarlig

+46 911 480 804
+46 72 398 19 22
johan@lundqvisttravaru.se

Selger

Emelie Berglund

Salg garasje, carport
stall, maskinhall, fritidshus

+46 911 480 808
+46 730 639 454
emelie@lundqvisttravaru.se

Transport- og produksjonssamordner

Daniel Nilsson

+46 911 480 825
+46 70 555 69 96
daniel@lundqvisttravaru.se

Produksjonsforberedelse

Johannes Holmström

Produksjonsunderlag, byggesøknadstegninger

+46 911 480 805
johannes@lundqvisttravaru.se

Viseadm.dir.

Jens Lundqvist

Forretningsutvikling

+46 911 480 802
+46 70 250 06 16
jens@lundqvisttravaru.se

Monteringssamordner

Petter Sundqvist

+46 911 480 822
+46 73 044 57 14
petter@lundqvisttravaru.se

Logistikksamordner

Viktor Engström

Innkjøp

+46 911 480 821
+46 72 235 43 23
viktor@lundqvisttravaru.se

Konstruktør

Emil Öhlin

Ansvarlig konstruksjon

+46 911 480 824
+46 70 972 91 48
emil@lundqvisttravaru.se

Arbeidsleder

Micky Persson

Operativt innkjøp

+46 911 480 823
+46 70 363 68 54
micky@lundqvisttravaru.se

Adm.dir.

Samuel Holmström

Forretningsutvikling
Personale

+46 911 480 801
+46 73 834 12 06
samuel@lundqvisttravaru.se

Systemutvikler

Markus Sundström

-
-
-

Senior Advisor

Jan Lundqvist

Eiendomsansvarlig

jan@lundqvisttravaru.se